10649.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonon.Dekoratyv, kissé sérült fa keretebn. 37x53 cm