10638.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. Lap szél e kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31x38,5 cm