10501.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
JP vagy PJ 1986 jelzéssel: Katona portréja. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x44,5 cm