10434.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm