10428.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm