2 db tájkép, egyik Láng jelzéssel, olaj, karton, korabeli sérült keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/2-db-tajkep-egyik-Lang-jelzessel-olaj-karton-korabeli-serult-keretben-24-5x18cm~II2476156
2476156
10520
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: 2 db tájkép, egyik Láng jelzéssel, olaj, karton, korabeli sérült keretben. 24,5x18cm
: pelikán_kristóf