... Olivér jelzéssel: Marvető. Olaj, karton. Üvegezett keretben 8x10 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/-Oliver-jelzessel-Marveto-Olaj-karton-Uvegezett-keretben-8x10-cm~II2484892
2484892
10542
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: ... Olivér jelzéssel: Marvető. Olaj, karton. Üvegezett keretben 8x10 cm
: karap_norbert