Zsille Győző (1925 - ) Könyves csendélet. Litográfia, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zsille-Gyozo-1925-Konyves-csendelet-Litografia-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-25x~II2482886
2482886
10419
403
Beschreibung: Zsille Győző (1925 - ) Könyves csendélet. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 25x20 cm
: pelikán_kristóf