Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Janos-Viragaruslany-Olaj-vaszon-35x25-cm-Jelzett-kopott-serult-keretben~II2455048
2455048
10386
403
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott, sérült keretben
: nagy_andras