Tihanyi János Lajos (1892-1957): Aratás. Olaj, vászon, jelezve balra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tihanyi-Janos-Lajos-1892-1957-Aratas-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-dekorativ-fa-keretben~II2477654
2477654
10371
403
40000
Beschreibung: Tihanyi János Lajos (1892-1957): Aratás. Olaj, vászon, jelezve balra lent, dekoratív fa keretben. 42x62 cm
: pelikán_kristóf