Thuróczy Zoltán (1935-): Kutya (Vizsla). Ceruza, papír ,Jelzett, Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Thuroczy-Zoltan-1935-Kutya-Vizsla-Ceruza-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-14x21-cm~II2455968
2455968
10369
403
Beschreibung: Thuróczy Zoltán (1935-): Kutya (Vizsla). Ceruza, papír ,Jelzett, Üvegezett keretben. 14x21 cm
: karap_norbert