Szőnyi Jenő (1902-?): 2 db rajz (Balatonfüredi sikátor, Külvárosi tél)... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szonyi-Jeno-1902-2-db-rajz-Balatonfuredi-sikator-Kulvarosi-tel-Toll-papir-jelzett~II2476842
2476842
10357
403
Beschreibung: Szőnyi Jenő (1902-?): 2 db rajz (Balatonfüredi sikátor, Külvárosi tél). Toll, papír, jelzett és datált (67), Sérült, 16x23 és 16x20 cm
: ekb