Szeredás Jenő (1914-2004): Csendélet almákkal. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (alján festék lepergéssel). Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x48 cm