Sugár Gábor (1976- ): Csőri. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sugar-Gabor-1976-Csori-Akril-foamix-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-C3~II2469057
2469057
10332
403
Beschreibung: Sugár Gábor (1976- ): Csőri. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
: pelikán_kristóf