10304. 403. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Reich Károly (1922-1988): Gébics. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 24,5×19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf