Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem IV., 1982. Szitanyomat, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pasztor-Gabor-1933-2012-Muterem-IV-1982-Szitanyomat-papir-Jelzett-Szamozott-7100-59~II2486711
2486711
10282
403
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem IV., 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 7/100. 59x40 cm. Plexiüvegezett alumínium keretben.
: pelikán_kristóf