Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Lajos-1956-Zoldello-fa-Akvarell-papir-jelzett-41-5x33-cm~II2448098
2448098
10265
403
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm
: pelikán_kristóf