Kiss Péter (1957-): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kiss-Peter-1957-Bucsu-a-nyartol-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-70100-uv~II2484098
2484098
10194
403
Beschreibung: Kiss Péter (1957-): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (70/100) üvegezett fa keretben, 34×29 cm
: pelikán_kristóf