Kerekes József (1892-1938): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kerekes-Jozsef-1892-1938-Hazafele-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-keretben-60C3978~II2436053
2436053
10188
403
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Kerekes József (1892-1938): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 60×80 cm
: pelikán_kristóf