Józsa Anna (?-): Igaz út örvényében. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült (ly... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jozsa-Anna-Igaz-ut-orvenyeben-Olaj-vaszon-Jelzett-Serult-lyukas-Hatoldalan-cC3~II2486289
2486289
10165
403
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Józsa Anna (?-): Igaz út örvényében. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült (lyukas). Hátoldalán címkén feliratozott. 67x45 cm
: pelikán_kristóf