10141. 403. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
25
0 HUF
Gross Arnold (1929-2015): Enciánok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/24) üvegezett fa keretben, lap kissé foltos, 23×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf