Gál János (1894-1976): Nyári és őszi erdő. Olaj, fa. Egyik jelzett. Ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gal-Janos-1894-1976-Nyari-es-oszi-erdo-Olaj-fa-Egyik-jelzett-Koranak-megfelelo-allap~II2477592
2477592
10128
403
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Gál János (1894-1976): Nyári és őszi erdő. Olaj, fa. Egyik jelzett. Korának megfelelő állapotban, keret nélkül. 22x16 cm
: nagy_andras