Elekfy Jenő (1895-1963): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzett, szélein... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Elekfy-Jeno-1895-1963-Napfenyes-taj-Olaj-vaszon-jelzett-szelein-serult-Dekorativ-ki~II2453408
2453408
10104
403
40000
Beschreibung: Elekfy Jenő (1895-1963): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzett, szélein sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 75x100 cm
: pelikán_kristóf