Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Biai-Foglein-Istvan-1905-1974-Bohocok-Akvarell-papir-Uvegezett-kisse-kopott-fa-keretben~II2482790
2482790
10046
403
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
: pelikán_kristóf