Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balogh-Laszlo-1930-2002-Oreg-fa-Rezkarc-papir-jelzes-nelkul-Hatoldalan-feliratozott~II2478689
2478689
10018
403
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 20,5x17,5 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: