B. Séday Mária (1925-2009): Würtz Ádám (1927-1994) grafikusművész portréja . Olaj, farost, jelzett, sérült (festék lepergéssel). Sarkaiban kissé sérült, üvegezett fa keretben. 27×21,5 cm