Apoux, Joseph (1846-1910): Hógolyózók (erotikus grafika). Rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Apoux-Joseph-1846-1910-Hogolyozok-erotikus-grafika-Rezkarc-papir-jelzett-a-rezkarcon~II2435047
2435047
10007
403
9500
Beschreibung: Apoux, Joseph (1846-1910): Hógolyózók (erotikus grafika). Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. Üvegezett, kissé sérült régi fa keretben. 20x18 cm
: pelikán_kristóf