13401.
403. Gelaufene Fernauktion
Foto
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
1914 Magyar Posta Távirda, Altisz. és Szolg. Orszg. Egyesületének Erzsébetfalvai csoportja, tabló fotó, kopott kartonnal, a karton egyik sarkán törésnyom, és kis hiány, a fotó felülete maszatos, karcos, 22x28 cm