1910 Láncpusztai m. kir. Tejgazdasági Szakiskola tanulói a tanárai kar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Fotografie/Foto~500019/1910-Lancpusztai-m-kir-Tejgazdasagi-Szakiskola-tanuloi-a-tanarai-karral-Tablo-foto-uvege~II2487175
2487175
13399
403
Photo
Beschreibung: 1910 Láncpusztai m. kir. Tejgazdasági Szakiskola tanulói a tanárai karral. Tabló fotó, üvegezett keretben. Sérült 29x34 cm
: pelikán_kristóf