15605.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.