15610.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Halmos Imre: Tenisz. Bp., 1980, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.