[Guyau, Jean-Marie]: M. Guyau: A vallás szociológiája. Ford.: Rudas László. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1909., Athenaeum, 383+1 p. Kiadói kissé foltos, kissé kopott egészvászon-kötés.