17187.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp.,(1909), Dante. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. + Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,[1930.], Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kopott borítóval.