16590. 403. Gelaufene Fernauktion Bücher: Militaria
1 000 HUF
0 HUF
Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap kiszakadt, laza kötés, kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor