Curt Strohmeyer: Stukas! Erlebnis eines Fliegerkorps. Herausgegeben von General der Flieger Dr. Ing. Freiherr von Richthofen. Berlin, [1940], Verlag die Heimbücherei. 303 p + 32 t. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.