Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500020/Vajda-Marietta-Csengo-tulipan-Mesek-Gortvay-Stefania-rajzaival-Bp-en-Singer-es-Wolfne~II2421576
2421576
17352
403
Books: Tales
Beschreibung: Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
: pelikán_kristóf