Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefer's Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.