Egy asszony öt férje. Eszkimó történetek. Ford.: Székely Katalin. Az utószót és a jegyzeteket írta: Boglár Lajos. Népek meséi. Bp., 1957., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.