1950 Századok. A Magyar Történelmi Társulat Közlönye. 83. évf. 1949. 1-4. sz. Köszöntő sorokkal Sztálin 70. születésnapja alkalmából. Papírkötésben, kissé szakadozott, foltos borítóval.