17086.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz, 1901, Verlag-Bucchandlung Styria, VIII+811 p.+3 (szÃnes képtáblák, közte 2 kétlapossal) t. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval.