2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Közlekedési határozmányok. I. rész. A MÁV Budapesti Elővárosi Vasút (MÁV. Bev.) vonalai részére. Bp., 1954, MÁV Budapesti Igazgatóság, 172 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, benne 3 gépelt papírral, valamint egy Vertrags Werkstätten Verzeichnis. Ausgabe Oktober 1968. hn., 1968, VEB Elektrogerätewerk Suhl.