Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövets... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Mai-magyar-muzsa-1930-Szerk-Vajtho-Laszlo-Bp-Konyvbaratok-Szovetsege-Kiadoi-aranyozot~II2483838
2483838
16650
403
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel
: nagy_andras