16749.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky, 140 p.+10 t. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban