16700.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
H. Kolba Judit-Hapák József: Egyházak kincsei Magyarországon. Bp., 2008, Kossuth. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.