17507.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
f. Bakó Sándor J.: Üzen az őszi szél... Bp., [1939], Róna Ferenc nyomdai műintézete. 143 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott, foltos borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel, az 1-30. oldal kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.