17410.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Zsolt Béla: Házassággal végződik. Bp., 1926, Genius. 393+3 p. Átkötött, aranyozott gerincű korabeli félbőr-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, a kiadói papírborító bekötve.