Sienkievicz Henrik: Qua Vadis? I-II. köt. Regény Krisztus urunk korából. Ford.: Zigány Árpád. Wesely Árpád rajzaival. Bp., én., Pallas. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.