Nagy Napoleon és kis barátnője. Betsy Balcombe emlékiratai. Ford.: Szilágyi Géza. Bp., 1920, "Kazinczy". Korabeli egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, egy-két szakadt lappal, névbejegyzéssel.