17378.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Mécs László: Forgószínpad. Versek. A szerző által DEDIKÁLT Példány. Bp.,1940., Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, volt könyvtári példány.