17533.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Makkai Sándor: Ördögszekér. Bp., én., Genius. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.